| kostell a întrebat:

Hey TPU
imi puteți da niste mesaje de dragoste pentru Valentine's Day
(pentru ea)
va rog ceva nou!

dau funda

Răspuns Câştigător
| LLL5555 a răspuns:

Draga sotie, (sau draga iubita)

Clipele frumoase petrecute cu tine sunt cele mai fericite clipe din viata mea. Cand ma gandesc ca poate timpul va trece mult mai rapid si nu o sa mai apuc sa iti vad chipul bland si zambetul minunat. Tu esti Soarele meu iar eu Pamantul. Tu ma incalzesti atunci cand mie frig. Parul tau ca matasea si ochii blanzi imi incalzeste inima. Sper sa fii doar a mea. Iti promit ca te voi pretui oricat ar trebui.
Cu dragoste, sotul tau...

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Dar nu era normal sa le scrii tu in loc sa dai copy la ce iti zicem noi? Tie ti-ar placea sa stii ca le-a scris altcineva?

| kostell explică (pentru Victoria18):

Adevar zici ❤

| Randomuser2000 a răspuns:

Da, spune i ca o pupi, gen kys