| DΣΣΔ a întrebat:

in legatura cu intrebarea anterioara eu am lasat un raspuns ca stau cu un baiat blah, blah, blah. eu i-am dat papucii dupa 2 zile sa zic am stat cu el un weekend la joaca asa, acum am facut cunostinta cu un baiat cu 2 ani mai mare ca mine care e chiar dragut noi umblam toti in gasca el a spus ca dintre toate eu sunt cea mai draguta si la apvcs m-a provocat sa-l sarat in fine nu ne-am sarutat chiar daca el vroia, astazi am vb -cu el la tel... acum problema e ca eu il plac iar maine ma voi intalni cu el. credeti ca ma place?

6 răspunsuri:
| DΣΣΔ explică:

Draga FailL daca eu vreau sa scriu asa... asa scriu! Si punct. Daca te intereseaza asa mult pers. meha sa stii ca am media 10 la rom si 9.88 generala.happy Deci te rog frumos lasa'ma k fazele astea...happyMersi!happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cartea de romana sa inveti sa scrii nu-ti place sa pui mana nu?
la nivelul tau cred ca trebuie sa te descurci in viata pe baza de sex deci, da, nu rata nici o ocazie. chiar nu ai mai multe pretentii de la tine?
bafta!

| BLeur a răspuns:

Din moment ce a vrut să te sărute, DA, te place happy. Dar dacă nu ai vrut, eu zic să vrei, dacă te place, probabil va fi o relaţie reuşită happy.

| FailL a răspuns:

Draga domnisoara, ai noroc ca esti draguta, ca esti proasta ca noaptea. cand vrei sa intrebi ceva pe aici, scrie in ma-sa de treaba in romana. si da, te place, v-ati gasit, doi mirifici happy.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru FailL):

Știi tu vorba aia... Există cineva pentru fiecare.

| Beiibii98 a răspuns:

Tocmai ai zis ca te place. Deci asa e. Dar ai si tu grija, sa nu cazi in plasa si sa mori dezvirginata rolling on the floor. Sper ca te-am ajutat, acum fiecare face cum vrea.winking