| laviniabeluska11 a întrebat:

Buna,TPU! :*

Lucrurile stau asa.Am 17 ani si acum o saptamana un tip dragut de 21 de ani m-a abordat pe facebook.Am început sa vb.Am tot vb vreo 3-4 zile si el mi-a zis sa ne vedem.In fine, eu nu prea eram asa hotarata.Mi-a cerut numărul de telefon dar nu m-a sunat. Ziua urmatoare am vb din nou pe fb si la vreo 2 zile ne-am întâlnit.Imi placea rau de tot de el in fotografii, dar si in realitate e buun.M-a sărutat de mai multe ori.Nu am stat prea mult. Dupa asta el ma tot întreba dacă il vreau.I-am zis ca il plac,dar nu ma pot pronunţa mai mult.El a zis ca îi plac ca si femeie, ca îl atrag mult si ca m-ar vrea.Eu sunt virgina si i-am zis ca nu sunt pregătită si el a zis:Urat dar e decizia ta! Tu stii ce e bine sau nu! Si cand l-am intrebat ce vrea de la mine mi-a zisbig grinragoste si iubire! CREDEŢI CĂ MA VREA DOAR IN PAT? :*

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.

| ignore a răspuns:

Da si eu cred ca doar in pat te vrea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai tu cam ce crezi? la prima abordare nu este de inteles ce vrea omul? tu vrei sa te daruiesti primului venit? asa fara iubire hodoroc tronc? eu zic sa ai grija si sa cantaresti fiecare decizie pe care o iei..nu te lasa vrajita de frumusetea lui, uneori este foarte inselatoare..nici nu va cunoasteti bine si deja isi face planuri erotice cu tine. urat din partea lui si mai urat ar fi daca tu ai ceda.
Decizia iti apartine in totalitate.
O zi buna sa aihappy

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu cred. SUNT SIGUR 1000%!

| neutrino a răspuns:

Da, si este suficient.

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice sa te gandesti de doua ori.
Mie mi se pare dubios, iti vezi de treaba

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca te vrea doar pentru pat.Un baiat nu iti zice din prima asa...si eu am facut cu prietenul meu de a 3 zi de relatie dar am 4 ani cu el acum, deci daca crezi ca nu te las dupa ce faceti, zic sa incerci dar sa nu regreti apoi.Eu zic sa mai astepti putin, nici macar nu te cunosti cu el si vrea sex. Urat din partea lui, nu din partea ta!

| TeckTonik997 a răspuns:

Daca in 4 zile sau cat ati discutat de sex e clar ca asta e singurul scop

| sEnOkHs a răspuns:

Parerea mea e cand te m-ai intalnesti cu el sa i dai in capwinking

| LorenaTo a răspuns:

Parerea mea e ca vrea sa profite de tine.