| ionut962204 a întrebat:

Hey TPU,in ultimele zile m-i s-a intamplat ceva ciudat,este in liceu o fata de care imi place de mai mult timp si stie chestia asta,acum cateva zile ne-am intalnit in microbuz, unde mai era o fata de care imi placuse mai demult. Fata de care imi pace mie m-a chemat la ea si am vorbit cateva chestii dupa care am revenit la locul meu(...in fata fetei de care imi placuse.)si a venit si ea dupa mine, a inceput sa se joace prin parul meu si a zis cu voce tare ca ii place ca e pufos..in momentu ala cealalta fata a facut o fata de parca atunci ii venea sa ma omoare.De atunci ma tot intalnesc in liceu cu fata aceea si mereu se baga n seama cu mine, pe facebook nu prea vorbim.Eu sunt putin confuz pentru ca pana acum cateva zile era complet diferita..si de acum cateva zile s-a schimbat complet.Intrebarea e care e motivu de se comporta asa?

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

E normal ca nu i-a placut comportamentul tau! De ce nu incerci sa vorbesti cu ea? Oricum situatia e putin ciudata! Mult noroc!

| ionut962204 explică (pentru Caro34):

Nu mai am de ce sa lupt am vazut in seara asta ca se saruta cu unu....si ala s.a luat de mine ca am vorbit cu ea.....as vrea sa il pun un pic la punct ca e cam tupeist

| ionut962204 explică (pentru Caro34):

Va multumesc de raspunsuri.

| zeghe88 a răspuns:

Sa ii faca in ciuda celeilalte fete... profita de okazie fara sa pui sufletwinking

| ionut962204 explică (pentru zeghe88):

Cealalta fata mi-a tinut odata morala ca pe ea nu o scot nicaieri si pe alte fete le scot, ne intalnisem intamplator la o cafene de vreo 7-8 ori..si mereu eram cu alta fata..si s-o cam suparat pe mine atunci...