| RockOut4ever a întrebat:

Merg la taekwondo si este acolo un tip dragut, la inceput doar zambeam unul altuia ne asezam unu langa altu (ori el langa mine ori eu langa el) (PS: prima data cand m-am asezat si eu langa el a scos un da, de s-a auzit juma de sala). El e mai timid stiu asta de la mai multi prieteni comuni (nu de la taekwondo ). Acum vreo saptamana mi-a scris sall pe facebook dar nu am vazut mesajul decat dupa ce a iesit, dar azi mi-a scris din nou sall pe facebook si am vb oleaca. (Eu i-am dat add pe fb ) dar la antrenament a fost oleaca, mai indiferent, adica mai intorcea capul din cand in cand in spre mine, nu la fel de des ca de obicei, dar in schimb parea destul de fericit. Apropo la antrenament nu a vb cu mine, nici nu m-a salutat. Tinand cont ca eu am facut primul pas i-am dat add pe facebook, el pe al doilea, a intrat in vorba cu mine pe facebook, Care ar fi urmatorii pasi? credeti ca ma place? Dc nu a vorbit cu mine la antrenament (ma gandesc ca nu a facut-o pentru ca e mai timid)?
Dau funda la cel mai bun / logic raspuns si la restul vot si nu uitati sa raspundeti la toate intrebarile :*

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Si mie imi place 'taiecoaie'ndoua" laughing

| Ania222 a răspuns:

Desi de obicei baietii fac primul pas, nu este exclus sa faci tu asta, incearca sa vorbesti "fata in fata" cu el. Nu sa ii spui ce simti, poti aborda alt subiect, de exemplu de cat timp practica acest sport, daca ii place sau altceva. Eu cred ca te place si avand in vedere ca e mai timid nu intra in vorba cu tine. Asa ca ar trebui sa faci tu asta. Ia atitudine! bafta ...si povesteste-ne ce se intampla.

| alinutzu_6299 a răspuns:

Din ce ai zis tu eu zic ca vrea doar o relatie de prietenie...si cand zambea poate zambea din politete...sau nu:->