| Amada_5274 a întrebat:

Hey TPU.
Precizez ca inca nu mi-am inceput viata sexuala.big grin
Vreau sa va intreb la ce varsta ati facut-o prima data si cum a fost?big grin
Ce ati simtit? Eu sunt complexata ca am relativ sanii mici si imi este teama sa ...nu stiu.intelegeti voi...laughing

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ce varsta ai?

| Nextone a răspuns:

Nu o sa iti zic la ce varsta am facut-o prima data dar o sa iti zic ca a fost frumos si c anul doare ingrozitor incat sa nu suporti sau cum zic unii.Trebuie sa ai o relatie serioasa pentru a cunoaste bine persoana, un preludiu lung si multa grija+protectie.Nu trebuei sa te gandesti la sani daca baiatul te iubeste o sa te placa oricum si o sa aprecieze daca ai incredere in tine de aceea ziceam ca trebuie sa ai o relatie serioasa mai intai. Sper sa iei deciziile corecte pe viitor si cele mai bune pentru tine.Baftahappy

| Ioana_8202 a răspuns:

Sincer nu stiu daca asta conteaza prea mult.Insa un sfat din proprie experienta:mai asteapta si nu o sa regreti. Cel mai important lucru la o fata e virginitatea, esti privita altfel de baieti! Ai grija si numai bine!

| Elena_8633 a răspuns:

Eu zic ca ai vreo 16 ani.
Dar iti sugerez sa n-o faci
Doare enorm mai ales daca faci cu 1 virgin. isi da drumul in tine.

| Amada_5274 explică:

16.