| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Stie cineva ce inseamna graysexual şi demisexul?
Si ce credeti despre persoanele asexuale?

Răspuns Câştigător
| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Demisexual se referă la indecizia dacă o persoană e atrasă sexual sau nu. Graysexual este o persoană care îşi ascunde orientările sexuale. Iar eu una personal n-am nimic cu ei fiecare face ce vrea.
Nu trebuie să ne pese de altul ci de noi pană la urmă nu conteaza orientare sexuală ci personalitatea și catacterul persoanei respective.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

E viata lor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca duc o viata reusita, intrucat nu se frustreaza din cauza sexualitatii, pur si simplu sunt ei, si la ei aplicandu-se faza cu prietenia dintre un baiat si-o fata, atat timp cat nu exista atragere sexuala poate fi ceva sincer.