| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat de 7 luni si ceva. Am fost in prag de despartire totala acum o saptamana dar din fericire a revenit totul la normal. El arata foarte bine avea parul lung cu breton si astea. Acum 2 zile s. a tuns si faza e ca nu prea imi place si i.am zis sa isi lase parul lung dar nu ma asculta ziceti. mi si mie ce as putea sa ii fac / sa ii zic ca sa ii arat ca ii sta MULT mai bine ca parul lung... FundA

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce vrei sa ne faci sa credem ca tu de fapt nu-l iubesti pe el, iubesti impresia pe care o faceati, in momentul in care te vedeau altii cu el? Nu e corect deloc.Baiatul asta,in afara de par,are o inima, un caracter, un anume mod de a se comporta...nu-ti plac? Doar parul lui te interesa? Eu stiu ca,acum ca s-a tuns, nu te poti obisnui usor.Dar nu ai de unde stii din ce motiv s-a tuns si nu mai vrea sa-si lase par lung iarasi. Poate are probleme, 80% din barbatii cu par lung intampina mari probleme de calvitie(chelie), mult mai devreme decat ar trebui.Incearca sa te obisnuiesti,priveste-i ochii,mainile,statura, tot ce iti place la el, in afara de par.Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Tu il iubesti? Daca lui ii place asa de ce il **** la cap sa fie ceva ce nu vrea inseamna ca nu-l iubesti poate doar pentru fizic:-J la cum arata.

| Pho3nix a răspuns:

Daca il iubesti, iubeste-l asa cum e el. E freza lui, si-o facem cum doreste el.

| xXx_6498 a răspuns:

Doamne ce fata esti si tu,iti lasi prietenul doar pentru ca s-a tuns,nu te contrazic,poate ii statea mai bine cu parul lung,dar daca tu chiar il iubesti,nu ar trebui sa ti cont de par,si sal iubesti in cont cum l-ai iubit pana acu,nu fizicul conteaza,ce are in cap conteaza,intr-adevar conteaza si aspectul fizic,dar aspectul fizic const si in imbracaminte, si sa fie ingrijit, sper ca te-am ajutat.

| redrouje a răspuns:

Il iubesc asa cum e nu ma despart de el pentru ca s.a tuns straight face vreau doar sa ii explic ca ii statea mai bine asa cum era inainte