| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o stare critica. Aseara m-am certat cu iubitul meu. Tinem enorm de mult unul la altul, suntem intr-o relatie de aproximativ 5 luni. El si-ar da si viata pentru mine si eu la fel pentru el. Il iubesc enorm. Aseara dupa ce ne-am certat(dintr-o prostie enorma care nu are sens) am vorbit la telefon cam 4 ore. el plangea. Eu la fel. Lui i-a venit rau, l-a luat cu ameteala etc si acum a ajuns la spital. sad Cred ca din vina mea s-a suparat asa de tare incat i s-a facut rau. E foarte sensibil. Daca ii zic ceva si in gluma se pune pe plans. Nu va ganditi ca l-am inselat sau ceva de genul, nu. Ne-am certat dintr-o chestie banala pe care nici nu mai are rost sa vi-o zic, sunt destul de terminata, abia mai vad sa scriu, plang incontinuu sunt disperata! crying Chestia e ca nu pot sa-l vizitez deoarece el sta in Buc iar eu in apropiere... Ma simt GROAZNIC! Vreau sa mor, nu mai suport sad! Il iubesc mult si nu imi pot imagina viata fara el. El fiind la spital, dupa ce s-a trezit, m-a sunat dar avea 5% baterie si abia daca am apucat sa vb 2 minute. Sunt disperata acum ca nu mai are baterie si nu mai pot tine legatura cu el. Oare ce face? Cum se simte? E bine? Se gandeste si el la mine? Doamne, nu pot sa traiesc stiind ca el se afla in spital, nu pot, mai bine eram eu in locul lui! sad Ce pot sa fac sa treaca timpul mai repede pana iese din spital(a zis ca azi sau maine il externeaza)? Cum sa ma opresc din plans? Cum sa iau legatura cu el? Ce pot sa fac? Nu mai rezist asa crying Rog seriozitate! sad FUNDA la cel mai bun raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Totul o sa se rezolve, el o sa se faca bine si o sa va impacati deoarece va iubiti foarte mult.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ți-ai da viața pentru el și el și-ar da viața pentru tine? Serios, dacă acum el era amenințat cu un pistol, tu fugeai pe unde apucai și nu te băgai în fața atacatorului pentru a-l proteja.
Nu îți imagina că îi luai apărarea că în realitate făceai pe tine dacă cineva îți amenința iubitul cu o armă.
Dacă țineai puțin la el, nu îi făceai atât rău știind că este sensibil. Ți-ai cerut iertare pentru atitudinea ta nasoală?
Dacă tot vrei să mori, ce bine crezi că faci? Îți distrugi familia, nu realizezi?

Și ce dacă o să rămâi singură pentru faptul că îi faci rău?
Uite, am găsit pe internet o listă cu 10 motive pentru care nu e deloc rău să fii singură:
1) Ai mai mulți bani de buzunar;
2) Mănânci cât vrei, când vrei;
3) Ieși în oraș cu cine vor mușchii tăi;
4) Te întorci acasă la orice oră vrei;
5) Poți să porți aceeași pereche de chiloți mai multe zile;
6) Nu trebuie să împarți mâncarea cu nimeni;
7) Camera ta poate să rămână dezordonată;
8) Ai un somn liniștit;
9) Te îmbraci cum vrei;
10) Dacă ai chef să stai în casă, stai.

| Emilian65 a răspuns:

De ce l-ai suparat? Tu n-ai vazut ca este mai sensibil si nu rezista la socuri din astea?

| Doub a răspuns:

Ioooi. Linisteste-te ca doar nu moare. Daca spui ca v-ati certat dintr-o prostie, de ce nu va impacati? Spune-i ca iti pare rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Alcyon a răspuns:

Trezeste-te, draga mea, ca nu traiesti in telenovele. Ce-s prostiile astea? Ti-o fi zis ca-i la spital ca s-o faca pe suferindul... si tu l-ai crezut happy Nu te duce nimeni la spital, ca te-a luat cu ameteala laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Ar fi trebuit sa-i faci o surpriza si sa mergi la spital si tu! Desi nu e cel mai recomandat sa ajungi in spitatele romanesti ca sa nu te imbolnavesti. Lasa ca se intoarce daca-l externeaza, iti ceri scuze, ii spui ca-l iubesti si data viitoare nu mai faci d-astea! Daca ai stiut ca e sensibil, nu trebuia sa te porti asa. El tine foarte mult la tine, este clar, deci mi-e greu sa cred ca nu mai vrea nimic cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul tau e de trei ori femeie!

In alta ordine de idei, ce pastile iei cand esti deranjat la stomac?