| JonD a întrebat:

Va rog ajutati-ma,este o fata in scoala de care imi place,am incercat pana acum sa ma imprietenesc macar cu ea,dar nu am reusit,asta e ultima saptamana in care mai sta la noi in scoala, dupa pleaca.Ma omoara gandu ca nu o sa o mai vad,va rog ajutati-ma! Ce sa mai fac, mai e doar o saptamana.

5 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Trebuie sa uiti de ea. Sa ii spui la revedere ca de nu iti vei aminti de ea ca nici macar nu ai salutato cand ai plecat. Iar apoi incearca sa te indragostesti de alta fata ca sa uiti de ea. Cam asa am facut eu si nu am suferit! Good luckwinking

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Spune pa pa spu-nei ca o placi si in ultima zi nu mai simti nevoia

| ioanadragalasa a răspuns:

Linisteste-te! Demonstreaza ca ti la ea.NU e totul pierdut cum spun ceilalti incearca sa consulti un prieten de-al tau care s-a imprietenit cu ea ca sa vezi ce parere are despre tine fata. Daca are o parere destul de buna, fa primul pas. Cere-i nr de telefon, adresa de facebook, idul de mess si vorbiti acolo.Multa bafta si sper ca te-am ajutat.

| Daienutza99 a răspuns:

Spune-i Adio! Pana in ziua cand pleaca nu o mai baga in seama (incerci).Asa, in ultima zi, nu-ti va mai fi chiar asa de greu.

| MissFosforescenta a răspuns:

Asta-i viata! Este dura! Si trebuie s-o accepti eu iti sugerez sa o uiti! Nu e singura fata de pe pamant ca fete gasesti la tot pasu! In plus daca ea nu te place nu prea are rost sa te plangi! Mergi inainte!