| JonD a întrebat:

Va rog ajutati-ma,este o fata in scoala de care imi place,am incercat pana acum sa ma imprietenesc macar cu ea,dar nu am reusit, asta e ultima saptamana in care mai sta la noi in scoala, dupa pleaca.Ma omoara gandu ca nu o sa o mai vad, va rog ajutati-ma! Ce sa mai fac, mai e doar o saptamana.

3 răspunsuri:
| Albãstriţaxx a răspuns:

Daca as fi in aceeasi situatie, i-as cere unui coleg de-al ei id-ul(fetei =]]), si as vorbi cu ea, dar nu as trece direct la subiect.As incepe de exemplu : hei cf? ...imi place look-ul tau...etc etc nu stiu ce sa-ti spun altceva happy Succes=]]

| JstGeorge a răspuns:

Pai spune-i ca o iubesti. si mie mi-a placut de o fata si i-am spus ca o iubesc. acum cateva zile am intrebat-o iar si a zis ca nu stie daca ma iubeste. puteam fi a 4 oara intr-un cuplu.

| enola11pink a răspuns:

Încearcă s-oi impresionezi cu ceva ca ea singură să vrea să vb cu tine,! Poate nu-i place stilul tău de îmbrăcăminte sau vb, cine știe... încearcă să vezi ce fel de băieți îi plac și acționează vezi poate merge, fratele meu mereu cînd vede că nu-i reușește ba își schimbă frizura ba îmbrăcămintea ba caracterul..cu 2 feți : d, așa cum vă plac vouă fetele să fie frumoase așa și fetele vor...succes,.winkingwinkingwinking:0