| JonD a întrebat:

Am mai spus in intrebarile mele anterioare ca este o fata care imi place,maine e ultima zi in care o voi mai vedea sad in care va mai sta la noi in scoala,am incercat ca macar sa o mai privesc in ochi pentru ultima data, dar nici asta nu am reusit.Va rog, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Mai dati-va intalnire in parc la un suc, si daca vezi ca nu vrea mergeti mai mjulti..incearca nu te da batut :*

| DamnedShadow a răspuns:

Ti-am vazut si restul intrebarilor, si, frate, vreau sa-ti spun ca esti pur si simplu las... fara vreo urma de suparare. Uite, daca vrei sa mearga chestia asta, strange-ti cat mai mult curaj cu putinta si vorbeste cu ea, pentru numele lui Dumnezeu, ca nu-i asa de greu. Altfel o sa regreti o buna perioada de vreme! Intreab-o daca vrea sa mearga cu tine in oras, etc. Daca vrea e bine, daca nu, atunci nu mai merita sa iti pierzi timpul degeaba. Stiu cum e, crede-ma.
Astept maine sa imi zici daca ai rezolvat happy.

| JonD explică (pentru DamnedShadow):

Nu,nu am rezolvat pentru ca azi nu au facut ore si sincer imi venea sa innebunesc cand am aflat...e clar ca de acum nu o sa o mai vad

| DamnedShadow a răspuns (pentru JonD):

Asta e, daca mai ai ceva legaturi cu ea, cum ar fi prieteni, te-ar putea ajuta... Daca tot nu poti face nimic, considera ca e mai bine asa pentru tine. Desi vorbeai cu ea, poate nu era interesata si te ranea mai tare. Fete mai sunt, doar trebuie sa le cauti si sa ai curaj de acum inainte sa arati ceea ce simti inainte de a fi prea tarziu... o lectia buna de viata, de altfel. Bafta in continuare si capul sus!