| Deeiutss a întrebat:

Hey TPU:*(va rog cititi big grin) Azi la scoala, pentru ca se apropie Craciunul o fata a pus intr-un fes biletele cu numele tuturor din clasa si ne-a pus sa extragem cate unul, si pe cine nimerim tr sa-i facem un cadou...si mie mi-a picat fix baiatul pe care il plac:X:X:X Ce as putea sa-i iau?big grin (13 ani)

Răspuns Câştigător
| IamPeterPan a răspuns:

Ma gandesc ca ceva care simbolizeaza Craciunul.

3 răspunsuri:
| printsesha4geo a răspuns:

O bratara din argint draguta, un parfum nujtu...

| corina28 a răspuns:

Aaa...ce dragut! pai daca il placi inseamna ca stii ce hobby-uri, pasiuni are. tine cont de asta. daca crezi ca poate si el te place ai putea sai cumperi un ursulet din ala pe care scrie te iubesc.nu cred ca o sa se faca mare caz din asta (daca ii cumperi ursul)poate sa fie o gluma

| edyX a răspuns:

Ce vrei