| Podu_Cosmin_1994 a întrebat:

Eu m-am transferat in clasa 11 de la un filo la stinete. Si acum ca se apropie Crăciunul am zis sa facem un cadou... am facut biletele si am extras toata clasa si eu an picat sa i fac un cadou Dirigineti ( este profesoara de engleză ) si trebuie sa nu depasim 10-20 de lei happy.

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

O carte de bucate, o felicitare și o floare.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Poti cumpara o cutie de toffifee si un ursulet mic de plus sau ceva pana in 5 lei. Ori poti sa ii cumperi o sticla de vin spumant. ( faza e cum o aduci la scoala ) Ori daca stii ce fel de telefon sre, si daca ai observat ca nu are husa. Cumpara tu una. Ori te poti duce la Pepco si ii iei un animal de plus ( sunt preturi cumprinse intre 5 lei si 50 de lei la plușuri) ori ii cumperi un buchet de flori si ciocolata.Bafta.