| Yuyakee a întrebat:

x( am nervi de nu mai pot, treaba sta in felul urmator: am postat o intrebare de genu ca un baiat e mai scund decat mine si vrea sa fie cu mine dar si eu cu el, bunbig grin multumesc pentru raspunsuri DAR, este o fata pe nume valentina care e obsedata de el. ea crede ca e cu el, dar el imi spune ca eu contez pentru el si nu ea.acum am vazut ca ea are poza cu el pe facebook, mereu cand am stat de vorba cu el s-a bagat asta si a bagat si strambe cum ar fi sa nu il mai caut ca el nu are nici o treaba cu mine si cand l-am intrebat a zis ca el nu a vb cu ea de cateva luni.si ca ea ii tot sparge parola(si astazi a facut la fel). aseara am vorbit cu el la telefon si mi-a zis ca are planuri de viitor care ma includ si pe mine.intrebarea mea este: credeti ca daca ar mai avea o legatura cu ea, el mi-ar mai zice ca are planuri cu mine pentru viitor? si ce sa fac simt ca mor de n ori s-a bagat ea si mereu se sfarsea cu o cearta. el s-a tinut dupa mine un an de zile. chiar nu stiu ce sa fac

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga si tu strambe la fata aia, spune-i ca esti cu el, ati facut aia, ati fost acolo, bla, bla, bla si daca ei tin legatura tu poti afla pentru ca daca e adevarat ea o sa i zica lui ce i zici si el o sa ti zica tie si nu te mai nerva atat ca poate asta urmareste tipa sa te vada cu moralu la pamant

| missoriginal a răspuns:

Cum adica, el i permite sa puna poze pe fb si sa se bage mereu in seama?
Da zi`i si tu lui sa ii zica ca nu e nimic intre ei si sa il lase in pace.Si vezi cum reactioneaza... daca se,, miorlaieste'' atunci clar ori ii place putin de ea, ori ii place sa aiba mereu una care sa stea dupa fundu' lui.

| Yuyakee explică (pentru missoriginal):

El nici nu o are pe facebook a blocato tocmai ce am vb cu el si mi-a zis ca el nu a vazut nimic. ca daca vedea ii spunea sa stearga ca nu vrea sa se certe cu mine

| Corinnààà a răspuns:

Spune-i ce vrea de la tine clar, iar pe aia ia-o o data la o paruiala sau ii tragi o palma ca sa mai taca dracului din gura laughing

| Yuyakee explică (pentru Corinnààà):

Sincer a facut-o ellaughing a injurat-o a batutolaughing (eram de fata)

| missoriginal a răspuns (pentru Yuyakee):

Asa mai merge.laughing
Chiar e enervanta rau tipa. Sper sa nu patesc asta k eu sunt cam emotiva si cand ma enervez foarte tare e vai si amarlaughingma vedeti indata la tv

| Yuyakee explică (pentru missoriginal):

Crede-ma nu iti doresc asa draci am acumlaughing mereu se baga asta cand vede ca vb cu el baga poze

| missoriginal a răspuns (pentru Yuyakee):

La asta ii trebuie o ciufuleala bunalaughing
Serios ca am vazut si eu proaste la viata mea(chiar multe)dar asta e culmea.
Cand te mai intalnesti cu ea sau si mai bine, cand te certi si sunt mai multe persoane prin preajma sa-i zici:,, Mda, te tii si tu dupa el ca fraiera, nici macar nu te baga in seama.Sa stii ca nu stiam ca s`au inversat rolurile, eu stiam ca baietii umbla dupa fete nu invers dar normal k la cum arati fug toti mancand pamantul.''
La mine functioneaza mereu, daca ma cert cu cineva ii bag cateva faze si alea se balbaie k nu mai stiu ce sa zica.

| Yuyakee explică (pentru missoriginal):

Faza e ca i-am explicat si eu si el ca el nu e cu ea ci cu minelaughing da nu intelege se tine dupa el ca o catea si el a fost cu ea odata si ea la inselat cand el s-a dus in Spania la muncalaughing)

| Corinnààà a răspuns:

WEaaaaaw, atunci s-o mai bata o data rolling on the floor)))