| TeREe a întrebat:

Hey TUP am o confuzie eu am stat cu un baiat si eu acuma o sa va povestesc in mare parte ce s-a intamplat si ce sa cred. eu cu el ne-am intalnit la scoala si tot umbla dupa mine. si etc.
si am zis ca sa dau o sansa poate o sa mearga relatia
si se comporta cu mine
cum se comporta un prieten cu iubita lui
ma prezentata prietenilor lui
si la cativa membri din familia lui
ca si iubita lui]
si era gelos cand vb cu un alt baiat
de ii fierbanta sangele in el
si i-a zis la o amica de a mea ca el niciodata nu a stat cu mine ca eram doar amici
si mie imi zicea ca vrea sa se mute cu mine si etc. si ca vrea sa fiu a lui pentru tot restul vitii. lui
si cand am fost plecatata la cluj de nu am dat nici un semn de viata
o zis ca simtea un gol in sufletu lui cand vedea ca nu eram nicaieri si nu eram de gasit
si eu nu mai inteleg nimica

Oare simte ceva pentru mine sau doar se joaca cu sentimentele mele?

6 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Presupun ca nu glumeste baiatul adica nu sti inca sigur... poti sa te pui cu el daca e dragut cateva zile cam o saptamana si daca se comporta cu tine frumos ca iubita lui si iti acorda tot timpul lui si face totul pentru tine inseamna ca el chiar te place si vrea sa fie cu tine

| TeREe explică (pentru Mihaitza009):

Pai am fost impreuna sau mai suntem nu stiu si tot timpul sa interesat de mine cum sunt daca ma simt bine daca ai mancat si etc. dar nu stiu dc i-a zis asa la prietena mea ca el cu mine nu a stat niciodata si ca doar amici am fost cat timp prieteni lui ma stiuat ca iubita lui si cativa membrii din familia lui.

| Mihaitza009 a răspuns (pentru TeREe):

Inseamna ca el chiar simte ceva pentru tine si asta incearca sa iti arate ...cred ca el e mandru ca a fost cu tine sau ca inca e deci chiar te iubeste

| TeREe explică (pentru Mihaitza009):

Si atuncea dc i-a zis la prietena mea ca l cu mine nu a stat niciodata si ca doar amici am fost?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru TeREe):

Poate incerca sa nu te faca pe tine sa suferi sau sa te rusinezi sau sa dea ceva de banuit asupra ta
Poate totodata se gandeste la tine ca sa nu iti dea de banuit ca te iubeste asa mult

| TeREe explică (pentru Mihaitza009):

Mda eu nu mai inteleg nimica