| Anahiteamo a întrebat:

Este vorba de un baiat, de un amic al meu.
baiatu asta a fost cu mine la gradinita si cand a inceput anul scolar l.am regasit pe facebook. eu il cunosteam el nu ma mai stia pe mine. am inceput noi sa vb. l.am intrebat ce crede despre mine si a zis ca nu sunt genul lui si am tot vb asa ne.am certat amvb vrute si nevrute, tempenii si prostioare si i.am zis dupa o vreme ca imi place de el. el nu ma placea pe mine. zicea el ca sunt ciudata, ca zic niste vb greu de inteles si din astea si am inceput sa ma schimb fata de el si asa am continuat a zis el sa am tupeu ca nu am si am inceput sa il bag in seama si asa. ieri a zis ca vrea sa fie cu mine dupa ce i.am zis ca m.am prefacut ca imi place de el si am facut ca totul sa para adevarat si apoi am incercat sa imi iau vorbele inapoi da nu am reusit ca el deja a vb cu alta si e cu ea. adica cea mai buna prietena a lui si nu stiu ce sa fac. Eu vreau sa fiu cu el dar deja e cu alta. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Asteapta

| TuchleiMihai a răspuns:

Spune-i ce simti, dupa care lasa l un pic pe jar, sunt sanse 50/50 sa fie alba sau neagra. Daca vrei sa fie gri, spune-i ca vrei sa fii cu el, iar cand iti va raspunde ca are prietena, spune-i "Eu, nu sunt geloasa!" big grin

| jerzy a răspuns:

Asteapta

| M3lania a răspuns:

Lasa-l in pace sa-si vada de relatia lui, daca tine la tine cu adevarat te va cauta el.
Succes!>:d

| daniela_4753 a răspuns:

Buna dede! daca el vrea tine legatura cu el in continuare dar nu-i arata ca iti place de el si cu timpul poate se va schimba lucrurile.bafta