| llliii a întrebat:

Hey! Vreau sa il bag in seama si nu stiu cum. Adica este putin mai complicat. Ne-am certat cand el era cu o tipa. Dupa cateva luni ne-am impacat si totusi ne evitam reciproc cand ne intalnim. El s-a despartit de ea acum si mie inca imi place de el si vreau sa incep iar sa vorbesc cu el si nu stiu cum. Putin ajutor? :d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va temeti unul de altul? Daca el este mai timid, preia tu initiativa dar fara a te milogii. Poate va iubiti si va e teama sa va vorbiti! Mult noroc.

| NoNameexd a răspuns:

De ce nu te baga el pe tine in seama? Atunci cand contezi pentru o persoana, ea te cauta, crede-ma.Chiar daca v-ati certat, sau chestii de genu.Astea-s scuze. Daca contai, te cauta. Take care.Bafta!

| paulaChocolate a răspuns:

Incearca pe retlele se socializare pur si simplu intreaba-l 'ce mai faci?' daca el inca mai simnte ceva pentru tine atunci cu siguranta va veti impaca :* bafta