| anne_6845 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep. e complicathappydeci.inainte de revelion m-am despartit Z...si dupa cateva zile am inceput sa stau cu G. un bun prieten de-a lui... bun, totul a fost bine si frumos pana in seara de rev cand a venit si Z la noi.normal totul a fost bine pana cand am ramas cu Z in camera si ne-am sarutat.happy i-am zis sa faca in asa fel sa nu ii zic la G dar el cum tinea la mine i-a zis ca sa ma desparta.in fine m-am certat cu G si m-am impacat cu Z ...am mai stat ink vre'o 3 luni. acum suntem despartit deja din din aprilie dar tot ne intalnim chestii trestii.si aseara am vb cu G la tel. a venit din olanda si m-a sunat sa ma anunte. a inceput sa imi dea sfaturi foarte multe si mi-a zis ca a tinut la mine. i-am zis ca am prieten si a zis sa ma tin de el. dar totusi parca nu zicea din suflet.parca ii parea rau dupa ce mi-a zis... c sa cred? mai tine la mine? mai sunt sanse de impacare? p. s ei de revelion s-au fost certat si nu se suportau.pana acumlaughing)sincer as vrea sa ma impac cu el pentru ca imi place... dar totusi tin la Zstraight face cat ca am alt prieten

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Nici tu nu stii pe cine placibig grin.
Eu zic sa te gandesti bine pe cine iubesti, cine ti-a fost alaturi si sa alegi acea litera de alfabet.Si cu cealalta sa ramai prietena.
Vor intelege mai ales ca cei 2 sunt prieteni.
Dupa parerea mea... din ce imi spui tu...nici unul nu prea e "alesul". E o dragoste a copilariei si o sa treaca. Dar oricum asta depinde de tine, ce va fi.

Succes!
XoXo!kiss

11 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Poi cand mai vb k el zi advar zi k nai pr si sa vezi ce zice... poate... se da la u si atunci profiti si stai k el si o sa il oftici si pe Z alalaughing

| kh1ss a răspuns:

Eu zic ca e o copilarie, si nu stii sa pui punct atunci cand te desparti de cineva.

| GnnAndra a răspuns:

Cine e B? nu am inteles nimic :-|...

| andreig a răspuns:

Creca ai stat cu tot alfabetu`.

| diavolitza a răspuns:

Deci eu as alege sa plec definitiv din oras si sa gasesc un A. As zice sa continui relatia ta de acum si pe parcurs o sa-ti dai seama cu cine vrei de fapt sa fii.

| julliano a răspuns:

Stii povestea cu iepurii?

| anne_6845 explică:

Ha ha... c pot sa fac daca ii asa? stau cu unu si tin la altu...si stau cu el sa il pot uita

| Auricik a răspuns:

Straduite sa te intilnesti cu G daca iti place si il iubesti intilnindu-te cu G il vei uita pe Z. Ti-a sunat sa-ti spuie ca vine acasa sperind ca va avea o intilnire cu tine pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf, si copii astia.recunosc,ma dau batut in fata ta.nu am reusit sa citesc decat primele doua randuri, dupa care...,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Invata sa scrii romaneste!
2. Nu mai schimba barbatii ca tiganii caii!

| StereoLove a răspuns:

Las-o balta.Asta nu e viata, sunt copilarii asa cum zice si kh1ss.