| zuzu a întrebat:

Hey. watap? Deci...am si eu o problema.Imi place un tip foarte mult. dar eu ma considera o perasoana foarte de treaba si nimic mai mult.

Cea as pute sa fac.sa fiu cu el.Sa'i atrag atentia:-D...astept cam mai multe pareri
DAU fundita:* si vreau cat mai multe pareri va >roOogbig grin

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Nu e nevoie sa faci nimic. Sa fii la fel de frumoasa, draguta si de treaba. Apoi mergi la el, daca el chiar nu intelege ca il placi di privirile tale ca il placi si-i spui: "A venit vara deja! Daca te-ai gandit sa ma inviti la plimbare sa stii ca nu te refuz! "

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deeea_8899 a răspuns:

Pao depinde ce fel de persoana ii si el. da`i si tu niste apropouri. " mm ce ma plictisesc nu vrei sa vi tu cu mine afara prin parc?" si tot ceva de genul acesta :-)... si incearca si tu sa il cunoti mai bine sa stii ce ii place ce nu. si dupa asta poti sa ii oferi ce ii place. dragostea ta si tot ce simti tu nu te mai ascunde pe la spate spune in fata totul. tot ce simti :-)

| Snoopyyy a răspuns:

Pai incearca sa te bagi in seama cu el, sa te uiti in ochii lui, nu stiu.Fi tu insuti