| BadCliché a întrebat:

*FUNDA*! Salut. Deci sa inceplaughing E un tip de care imi place mult. Avem o groaza de lucruri in comun, si e super de treaba. Vreau sa incerc sa ii atrag atentia, sa ne apropiem sau ceva. Orice sfat este bine primit laughing Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta[doar ca eu vorbeam si pe mess cu tipul respectiv,dar ne intelegeam super-bine,chiar ma intrebam la un moment dat: wtf?!laughing],dupa un timp nu am mai vorbit,si nu am stiut de ce,dupa mi-am dat seama ca el avea prietena[presupun ca asta era motivul].Eu zic sa te vezi cu el de multe ori,pur si simplu,ii zici ca vreti sa va vedeti ca sa vorbiti mai multe[eu tot nu am inteles,voi vorbiti pe mess, sau in realitate?]. Whatever, va vedeti de mai multe ori si nu are cum sa nu-si da seama ca vrei sa-i 'atragi atentia' din moment ce iesisi mereu impreuna.

2 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Pai incerca sa vorbesti cat mai mult cu el, sa iesiti in oras doar voi doi sau sa iesiti afara impreuna si sa vorbiti cat mai mult unul despre altul astfel in cat sa va cunoasteti mai bine :*

| sweetcheeks a răspuns:

Buna
Pai ce poti face e ca sa incerci sa te apropi mai mult de el[eg;] sa iesiti mai mult i oras sa vorbesti cu el multe chesti etc.sa ii dai de inteles ca chiar iti place de el.
cand te intalnesti cu el macheazate fate frumoasa poate il atragi.

sau daca nu stai de vorba cu el si spune-i ce simpti.
Bafta&norochappy
Funditaa te rog?:*:*:*