| zuzu a întrebat:

Hey. watap? Deci...am si eu o problema.Imi place un tip foarte mult. dar eu ma considera o perasoana foarte de treaba si nimic mai mult.
Cea as pute sa fac.sa fiu cu el.Sa'i atrag atentia:-D...astept cam mai multe parerihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu el ca altceva nai ce sa faci asa iesi la plimbare cu el si aflii daca te place eu in locul tau as sta pe curul meu linisit daca iti cauti iubit ai mai multe sanse de esec, stai linistita ca vine singur

2 răspunsuri:
| zuzu explică:

Pai.ideea e ca nu imi caut iubit
dar... tipu' asta mi-a picat cu tronc si.
asta ebig grin.
daca ii spun ceva. poate nu vaa mai vorbi cu mie si...nu as vrea asta
big grin; x

| Looovely a răspuns:

Pai... n-ai de unde sa stii daca te considera mai mult de-atat eu zis sa-l intrebi n-ai nimic de pierdut! ba chiar ai de castigat! daca spune ca esti doar o prietena pentru el asta e! exista multi baieti pe lume! daaca zice ca si lui ii place d tine foarte bine...ai numai de castigatlove struck