| Crissbombonica a întrebat:

Mie imi place de un baiat ( e mai mare decat mine cu 3 ani )! Vreau sa ii atrag atentia si nu stiu cum! Astept raspunsuri! Dau funda!

10 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu trebuie sa-l impresionezi dandu-te altcineva, sfatul meu. fii tu insati, nu te face de ras, baga-te in seama cu el, imprieteniti-va.

| Catalinhhh a răspuns:

Păi încearcă să te bagi finuț cu el în seamă.
Dacă e din școala ta cere-i un pix, un leu întreabă-l cât e ceasul. Și a 2a zis mergi pe lângă el și îi zâmbești frumos.
PE urmă în altă pauză îl saluți

| Crissbombonica explică (pentru Catalinhhh):

Nu e cu mine in scoloa! Il cunosc de la bloc de la prietena mea cea mai buna!

| BeHappy26 a răspuns:

Pai... eu sunt impreuna cu un baiat care e cu 3 ani mai mare decat mine, dar partea buna este ca el nu e ca ceilalti. Baietii mai mari decat noi, fetele... ar trebui sa fie mai smecheri asa dar nu sunt toti. Vorbeste cu el, dar ca si cu un prieten. Apropiete de el. :3

| Biancaalone a răspuns:

Păi începe o discuție cu el, și fă în așa fel încât să rămâneți prieteni! Așa poți vorbii cu el, apropiindu-te cât mai mult de ceea ce gândește și după ce îl cunoști foarte bine poți începe de a vorbii lucruri mai serioase cu el!

| MilkWithCereals a răspuns:

Depinde si ce varsta ai tu. Si poti sa te bagi cu el in seama, sa incepeti sa gasiti lucruri in comun, iesiti la o plimbare, etc.happy