| Alexandru0007 a întrebat:

Hey. Zilele astea m-am ametit putin si am mers la doi prieteni gay acasa si au început la un moment dat sa isi facă oral reciproc apoi i-am facut si eu unuia doar de curiozitate, pentru ca voiam sa vad cum e. Ideea e ca mi-a placut putin. Asta ma face gay? Nu vreau sa incerc altceva, a fost doar o fază.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu devii homosexual peste noapte stai linistit. Daca nu te atrag baietii nu esti nici macar bi. A fost un singur episod ai vrut sa incerci ceva nou din curiozitate sa vezi cum e. Nu e ca si cum ai fi facut ceva iesit din comun sau condamnabil- de ce sa fim ipocriti multi incercam diverse lucruri chiar daca n o recunoastem deschis! Si chiar daca ti a placut si vrei sa se mai repete experienta nu vad care i problema. De ce ar trebui sa dai explicatii de ce faci tu in dormitor si mai ales cu cine?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Un raspuns corect, cuprinzator si a obiect.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Multumesc frumos pentru apreciere!

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari! Tocmai ai fost initiat in ale "poponarilor".

| Nick2001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi cum vorbești handicapato

| Nick2001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi cum vorbești tu handicapato

| Alexandru0007 explică (pentru Violleta2022):

Esti pe dinafara total happy nu ai inteles nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nick2001):

Probabil ala cu handicapul esti tu, daca mai mult nu poti scoate pe gurita!

| Basilievski a răspuns (pentru Violleta2022):

Cel mai blanao raspuns

| mihai69 a răspuns:

Ești bi-curios, sau mai degrabă bisexual. Dacă nu ai fi vrut cu adevărat, sigur n-o făceai, oricât ai fi fost de „amețit".

| CodrutElian1990 a răspuns:

Citeste despre scara sexualitaii a lui Kinsey. Fa si testul al aceluiasi sexolog. Le gasesti pe net.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca la inceput ai zis #nohomo, atunci nu esti gay.
Daca ai zis la sfarsit, imi pare rau sa-ti spun, dar esti gay.

| Jannah a răspuns:

Doamne fereste asa ceva...

| misswinchester a răspuns:

Nu, normal ca nu. Nici macar bi nu te face. Atat timp cat nu te simti atras de baieti nu ai de ce sa-ti faci griji. Pur si simplu ai vrut sa experimentezi ceva nou. Nu e nimic gresit. Si unele fete au astfel de expereinte, majoritatea din pura curiozitate, dar asta nu le face lesbience. Si pana la urma nu e nimic gresit in asta. FIecare face ce vrea cu viata lui.