| biscuiticuciocolata a întrebat:

Heya!happy Deci, imi place de un baiat de aceeasi varsta cu mine de ceva vreme. Acum ceva timp el m-a tinut in brate si din astea.pentru ca inainte vorbeam pentru ca aveam multe subiecte comunehappy Dar, dupa un timp el si-a facut prietenE si zic asa pentru ca le schimba cam de la o luna la altalaughing Daca am vazut ca face asa nu am mai insistat. l-am lasat in pacebig grin Dar de vreo 3 zile e singur si il tot visez:-s ca ma sarut cu el si ca sunt cu el:-s nu stiu ce sa cred.credeti ca se va intampla ceva?:-s

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te gandesti de doua ori inainte sa actionezi.ma refer la faptul ca el parae a fi un baiat superficial daca isi schimba prietenele des. poate singurul motiv pentru care iti place de le este fizicul si ca te-a luat in brate de cateva ori.sunt sigura ca ai putea gasi pe cineva mult mai bun ca el

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu se va întâmpla nimci dacă tu nu faci nimic cu privire la asta. Visezi asta pentru că tu îţi doreşti să te săruţi cu el să fi cu el. practic depinde de tine. Baftă!

| Romancutza a răspuns:

Nu cred, as spune visezi asta pentru ca te gandesti la aceste lucruri, sau ma rog, in general.winking

| NaughtyGirl a răspuns:

Si mie mi se intampla sa visez ca ma sarut cu baieti.Chiar daca nu am nici o treaba cu ei.De exemplu:Am visat ca ma sarutam cu Joe Jonas rolling on the floor...Eu cred ca el face aceste gesturi numai pentru. distractie(ca te imbratiseaza si gesturi "tandre"). Eu zic sa nu faci ceva ce o sa regreti in viitor.Nu e neaparat, ca, daca saruti un baiat in vis te vei cupla cu el. Daca ar fi asa.Eu m-as cupla cu Joerolling on the floor. Deci. Fa ce iti spune inima. Te pup!happy

| Weedlo a răspuns:

Nu mai astepta, fa tu primul pas, intra in vorba cu el, din astea si pate poate iese ceva...

| biscuiticuciocolata explică:

Da...ma roghappy sa speram ca o sa imi iasa cat de curand din minte.Am observat ca el doar se distreaza si atathappy cred ca voi ramane si eu cu el. tot la stadiul de distractiebig grin