| KiaraDobres a întrebat:

Heyy, dati-mi va rog :3 niste sfaturi cum sa vorbesc cu un baiat, cum sa ma bag in seama cu el sau ceva gluma ca de exemplu,,- Cat este ceasul?" sau ceva strategie, nu stiu,... sunt de obicei rusinoasa si ma pierd cand vorbesc cu baiatul de care imi place sad... help me.

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca aveti prieteni sau colegi comuni, baga-te in glume cu el prin ei. Daca nu, il poti intrba de unde si-a luat tricoul, ruxacul, bratara si dupa ce-ti raspune fa-i un compliment.

| onasis1961 a răspuns:

Pai cred ca ar fi necesar sa afli daca te place si apoi sa vezi cum ii intri in gratii. Pune un prieten comun sa intrebe ce parere are de tine.Bafta!

| aryana1991 a răspuns:

Daca chiar iti place fi naturala, arata-i ce simti zambeste-i si fai cu ochiul cand nu te vede doar el, vorbiti si gasiti puncte comune, chiar daca par banlitati dau rezultate

| neutrino a răspuns:

Mai bine ti-ai lua inima in dinti, du-te la el si saruta-l!

| Azµre a răspuns:

Simplu, bună ce mai faci!

| Sadop a răspuns:

Incearca sa vezi daca aveti prieteni comuni.

| Lik3BoSS a răspuns:

Mie sincer imi plac fetele mai tupeistehappy