| Andreytta981317 a întrebat:

De ce cind vorbesc cu baiatul de care imi place sau pe care il simpatizez ma pierd? Dati-mi niste sfaturi pentru a nu ma pierde

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Asta pentru că nu te-ai obişnuit cu el.Mai lasă timpul să treacă şi fii tu însuţi.

Te asigur că nu te vei mai pierde happy.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu ai încredere în tine!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa ai mai multa incredere in tine.

| SeeDifference a răspuns:

De obicei cand te loveste realitatea/treci printr-o despartire.
Sau trebuie sa fi mai cu tupeu si sigura pe tine. Adica daca vrei sa il saruti cand te duci la el sa fi sigura ca po sa-ti iasa faza!