| andreeapeta a întrebat:

Heyy! Întreb pentru o prietena (sincer) ea este pansexuala. (atracția SEXUALA) dar ca atracție ROMANTICA se simte atrasa doar de băieți și fete. Cum se numește? Va rog fără răspunsuri cu "bisexual" ca este greșit. Mulțumesc și scuzați-mă dacă nu am ales categoria bună

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Omnisexuala.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Pacatoasa.

| Mayhem666 a răspuns:

Pansexualitate sau panromantism, una din ele sau ambele.

| Crackman a răspuns:

Se numește... boala
Sa meargă la munca zi nu mai are timp decât de un bărbat seara... nu s-ar mai gândi la ce vrea sa călăresc următoarea zi

| Andresso a răspuns:

Putzulicandrusexuoala.

| Anonim5695 a răspuns:

Pansexuala inseamna ca ii place de oricine indiferent de gen. E pansexuala din toate punctele de vedere. Nu exista atractie sexuala si romantica diferita aici

| andreeapeta explică (pentru Anonim5695):

Exista atracție sexuala și romantica și este diferit.