| Paoo a întrebat:

Heyy! Pls help! Eu si prietenele mele ne facem cadouri de craciun si habar nu am ce sa-i cumpar (nu ceva exagerat de scump.Pana in 20-25lei)
Are 14 ani. Va rog ajutati`ma.
Fundita!
P.S: scuzatia categoria...am auzit ca e cea mai vizitata.Si va rog fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Un stilou dragut, un portofel, niste accesori de par, o brosa eleganta, o esarfa.

3 răspunsuri:
| elena124 a răspuns:

Poti sa i faci o bluza minunata, sau un lantisor, bratara, toate lucrurile separat sunt pana in 20-25 lei

| Jbq a răspuns:

Niste bratari din acelea care poarta fete, agrafe, daca este mai copilaroasa poti sa ii dai si un ursulet de plus, ceva dragut.Nu ma refer la toate rahaturile de bratari, una de 10 - 20 de lei ar fi perfect ca un cadou.

| Paoo explică (pentru Jbq):

Este putin copilaroasa dar nici chiar pentru ursuleti de plus.Ea mi-a cumparat o cana cu mos craciun e foarte dreguta da acum nu pot sa-i dau acelai lucru.