| MihaelaLovatic a întrebat:

Heyy! :* Sunt o fata mai nebuna de fel, tupeista si ma port ca un baiat (gen). Imi place de un baiat din a 8a iar eu sunt a 6a, stiu doar ca inainte m-a placut doar foarte putin. Lui ii plac fetele cu forme, eu nu prea am. Ce trebuie sa fac sa ma placa!?
Funda!

Răspuns Câştigător
| GummitsaxXx a răspuns:

Zici ca esti tupeista? laughing Esti ca mine... Decii. Vorbeste cu el. Baga-l in seama pe la scoala. Si ai sa vezi ca se ataseaza de tine. Iti garantez..Aratai ca esti interesata. Joaca-te cu el..Glumeste..Etc. happy Noroc :*

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Citez :
"Heyy! :* Sunt o fata mai nebuna de fel, tupeista si ma port ca un baiat (gen). Imi place de un baiat din a 8a iar eu sunt a 6a, stiu doar ca inainte m-a placut doar foarte putin. Lui ii plac fetele cu forme, eu nu prea am. Ce trebuie sa fac sa ma placa!? "

Schimbă-ți comportamentul și apoi o să te placă!

| mihnea123abc a răspuns:

In primul rand puneti silicoane daca nu vrei ia un sutien mai mare si baga (sosete, servetele, vata)ce vrei tu si gata

| 7639781254 a răspuns (pentru mihnea123abc):

laughinglaughinglaughing cel mai bun sfat!

| mihnea123abc a răspuns (pentru 7639781254):

Mersi mersi.

| Thextruexme a răspuns:

Daca ai tupeu fa asa cum toate ar tebui sa faca, te duci si ii spui ca iti place de el. Daca zica da, bine, daca zice nu, naspa happy. Noroc.

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Nu stiu, nu cred ca este in regula ca o fata de 12-13 ani sa placa un baiat de 14-16 ani, nu sti ce vrea de la tine si te poate influenta repede pentru ca fetele sunt credule.

| VandaAdelis a răspuns:

Ar trebui sa te comporti ca o fetita de varsta ta nu ca un baietoi, si ce treaba are faptul ca vrei sa te placa ala cu faptul ca esti tu tupeista? Sau doresti doar sa te afirmi pe aici?