| kyda bwai nene a întrebat:

Buna imi place mult de un baiat de la mine din clasa.numai ca el vb mai tot timpul de altele si ii plac fetele cu forme dar nu stiu dc dar eu sunt una din cele mai frum din clasa (si la forme) cum sa fac sa ma apropii mai mult de el

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Asteapta sa faci forme si apoi te sfatuim ce sa faci cu ele!

| AlexSadik a răspuns:

Ai putea sa ma suni pe mine 074MAFUT09

| Revolt666 a răspuns:

De unde esti ca vin sa te... ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la cocalarisme

| IonutAdrian a răspuns:

Incearca sa-l ignori...probabil ai dai prea multa atentie si de asta nu te-a remarcat...succes happy

| TheOne_5413 a răspuns:

Poiii flirteaza cu el

| alinium12 a răspuns:

Pai ce sa faci, sa te dai la el, da mai subtilwinking, si daca vezi ca face si el urmatoru pas ofera-i prietenia tabig grin