| Kittenny a întrebat:

Heyy TPU! Am si eu o intrebare...Am 15 ani si m-am masturbat... exista oare sansa sa nu mai fiu virgina? Vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Lolipop96 a răspuns:

Buna! pai daca nu ti-a curs sange esti inca virgina happy

| Kittenny explică (pentru Lolipop96):

Multumesc...parca tu mai lamurit cel mai bine!happy

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca ai introdus ceva inauntru si ai simtit o durere posibil sa nu mai fii, daca doar te-ai mangaiat pe deasupra esti virgina in continuare

| Necunoscut112 a răspuns:

Ti-ai fi dat seama daca te-ai fi dezvirginat.

Răspuns utilizator avertizat
| Albert9928 a răspuns:

Tea f...t cineva in pi.a? daca tea belit inseamna ca nu mai esti Virgina! daca nu ti-a intrat Pul.a in pasarica atunci inseamna ca mai esti virgina tongue FUNDA CA AM DAT DE INTELES BINE

| Mihai453 a răspuns:

Exista oare vreo sansa sa-mi dai id-ul tau si webul?laughing

| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Mai bine sa fi atent la virginitatea ta mai bine du-te ori la un ginecolog ori daca nu-ti ti-a curs sangele nai nimic dar poate e mai bine sfatul meu sa ai grija de virginitatea ta.