| RamboBike3 a întrebat:

Preteni! Am nevoie de ajutorul vostru! Vreu sa ma impac cu fostul meu iubit, dar acum are prietena dar nu o iubeste. Vreau sa ma impac cu el ca il iubesc enorm dar parintii mei nu au fost de acord cu el nici cand am fost impreuna.Neam despartit ca el era foarte gelos si ne-am certat mult.Dar nu pot fara el simt ca nebunesc de dorul lui.Va rog daca aveti ideei cum sa ma impac cu el si cum sa fac pe parintii mei sa accepte situatia spuneti-mi a rog.

Răspuns Câştigător
| BulBuci a răspuns:

Hey :* In primul rand, trebuie sa fi sigura ca nu o iubeste si ca mai simte ceva pentru tinewinking In al doilea rand, trebuie sa vorbesti cu parintiii tai sa le explici ca u ai o relatie cu el nu ei :* Nici mama mea nu este de acord cu iubitul meu, la inceput ne-am vazut pe ascuns dar dupa i-am explicat situatia :X Succesbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| RamboBike3 explică:

Gata nu mai vreau nimic. Multumesc pentru ajutor:X

| Tєqυιℓα a răspuns (pentru RamboBike3):

rolling on the floor rolling on the floor De ce ai mai întrebat? smug =]]