| indragostituspun a întrebat:

Imi place de o fata si ea i-am spus asta de cateva zile iar ea mi-a zis ca ii sunt foarte drag dar nustie daca si in acel sens....Azi am iesit cu ea afara eu eram inbracat mai subtire si imi era frig ne tineam in brate de mana si m-a pupat de cateva ori pe obraz. Oare sa tine si ea la mine?

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Ma gandesca ca da, atata timp cat te-a pupat pe obraz, e clar! o fata nu ar face asta daca nu i-ar place de tine!

6 răspunsuri:
| indragostituspun explică:

Mersi tuturor ati avut dreptate!

| Azµre a răspuns:

Tine, altfel nu te mai pupa, mai scoate-o afară!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil.

| Park1Suin a răspuns:

Da

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Desigur!
Dar poate e mai timida! Nu-ti face probleme sigur o sa descopere cine esti cu adevarat! Intreab-o daca vrea sa iesiti!
Bafta!

| Thebest123 a răspuns:

Da te place ca este clar ca te place pantru ca tea pupat pe obraz si tea tinut in brate si de mana. Deci da clar te place happy