| tocxsickid989toxic a întrebat:

Buna TPU
Imi place de un baiat, amandoi suntem clasa a6a, dar invatam la scoli diferite. El sta in aceeasi zona cu mine. Mereu intra in vorba cu mine pe facebook si ma cheama pe afara, dar in acelasi timp imi tot povesteste de alte fete. Le da like si commuri tuturor fetelor pe facebook, numai mie nu sad Saptamana trecuta a venit dupa ore la mine la scoala, pe cand ma duceam cu niste colege acasa. Le-a lasat pe toate acasa la ele ca stateau in drumul meu si dupa ne-am dus numai noi doi pana la piata, ca sa cumpar mere pentru mama laughing dupa care m-a condus acasa.
Uneori am impresia ca ma place, dar alteori nu. sad
Voi ce spuneti?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate este mai timid, vorbește deschis cu el!
Pa, pa.

| xPitic a răspuns:

Prea devreme.Ce faceti voi acum, la varsta asta e doar joaca si timp pierdut.Adevarata dragoste o sa fie pe la 16-17 ani si singura care nu o vei uita toata viata.Cel mai bine ar fi sa inveti, sa fii cu un pas inaintea altora si lasa baietii deocamdata.O sa vina vremea lor.Te-am pupat.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Baietilor le plac 100 de fete, dar doar una le castiga inima. Dupa cum povestesti iti este un prieten bun, iar baietii in general se indragostesc de o amica apropiata...Cine stie.

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa iti faci iluzii cum ca te-ar place, punand in calcul doar detalii minore.Trebuie sa petreci mai mult timp cu el, si sa il intrebi de ce se comporta diferit cu alte fete. Poate te va minti, dar tu trebuie sa ramai mereu pe pozitii, stii doar cum sunt baietii.Bafta!happy

| h3r a răspuns:

Foarte drăguț, dar nu e momentul.

| 7639781254 a răspuns:

Intreaba-l (subtil) daca ii place vreo fata si asa o sa afli daca ai vreo sansa sau nu.

| Arrr a răspuns:

Daca vrei s afli daca te place il poti intreba, dar daca iti este greu (rusine) sa.l intrebi, poti pune un prietencomun sa.l intrebe, dar sa stii ca nu minte.winking
Succes!happy

| Giulietta1 a răspuns:

Te place cu siguranta! asa fac baietii astia!; D

| Giulietta1 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie,iar intr-o zi mi-a marturisit ca ii place de mine. Baietilor le e greu sa marturiseasca ce simt.Le e frica sa nu dea gres, de aceea fac niste chestii intentionat ca uneori tu sa stii ca te place, iar alteori sa te faca sa fii geloasa, pana la un moment dat, cand prinde puteri si curaj iti va marturisi.big grin(VEI VEDEA)

| Schemmer a răspuns:

Ar trebui sa discutati pe aceasta tema mai mult cum ar fi sa-l intrebi daca-i place de colegele tale si o sa vezi ce o sa-ti spuna ia-l asa mai incet si lui daca o sa-i placa de tine o sa-ti spuna

| Wewillrockyou11 a răspuns:

Apropiete de el! Construieste o relatie cu el dupa aia daca ai incredere in el spune-i! FII ATENTA! In primul timp ademenestel sa faca el primul pas daca nu...incepe tu usor! Nu incepe cu primul sarut dupa aia ai dat de belea cu el! BAFTA tocxsickid989toxic!