| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Imi poate spune cinve cateva informatii despre lady popular? Mi'am facut un cont dar nu prea stiu ce trebuie sa fac.Si cum pot sa imi pun mobila in camera? Deja mi-am cumparat mobila dar unde sa apas ca sa o pun? scuze de categorie dar am nevoie de rasp rapide.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Missbimbo varianta romaneasca.
Trebuie sa indeplinesti niste scopuri ca sa inaintezi in lvl.
mai bine te-ai apuca de missbimbo. E in engleza, dar e mult mai ok, plus ca sunt e si un forum pe care vei gasi multi romani.