| anonim_4396 a întrebat:

Heyy love struck imi place de un baiat si un prieten de a luii i-a zis ca mie imi place de mine si acel baiat o zis ca trebuie sa se gandeasca. Dar asa nu ma baga in seama sau ceva de genuu? Ar trebui sa fac ceva :*?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Pai nu ai ce sa mai faci. A aflat ca il placi. De aici incolo el trebuie sa faca urmatorul pas. Daca nu-l face, inseamna ca nu te place suficient de mult.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TudyTudo a răspuns:

Ar trebui sa astepti raspunsul lui, dar sa nu ai prea mari sperante pentru ca sentimentele ti le poate distruge intr-o secunda:*