| Lizzzzy a întrebat:

Heyy cum iti dai seama ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Pai in general...te priveste altfel decat pe celelalte fete, e mereu atent in preajma ta, incearca mereu sa te binedispuna...lucruri de genul.happy
Daca este mai timid iti va evita mereu privireahappy.
Depinde acum daca sunteti amici, daca ati vorbit vreodata sau pur si simplu priviri aruncate pe furis.
De asemenea depinde foarte mult si de situatie, cum reactioneaza in preajma ta si cum reactioneaza in preajma altor fete.
Cam astea sunt semnele cu care trebuie ai grija...happy
Succes!

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cea mai usoara cale de a afla:

Baiatul care te place nu se uita in ochii tai.

| aly a răspuns:

Daca nu te baga in seama.

| Anca_6108 a răspuns:

Buna!
La mine situatie e cu totul alta...
Eu il cunosc de mult timp dar nu vb deloc, nici nu ne salutam.crying
Eu ma uit mereu la el sh el se uita dar inkepe sa rada cand vede ca ma uit la el...Nu stiu daca ma place sau nu dar mie imi place de el dar nu as vrea sa-i spun pentru ca daca el nu ma place eu ma voi simti prost.Si eu as vrea sa-mi dau seama...:*:*:*

| Soryn14 a răspuns:

Cand iti spune ca te place.Nu stiu daca iti poti da seama. Daca nu iti spune insemna ca nu este interesat de tine sau este prea timid sa iti spuna.In cazul asta incearca sa insisti tu putin...Succes!

| Patrick_7552 a răspuns:

Daca se uita mai mult dupa tine sau daca te trateaza mai diferit fata de celelalte fete cu care vorbejte