| anonim_4396 a întrebat:

M-au aparut niste bubite pe organul genital si imi curge o secretie albiciosa foarte des.
Sunt baiat si prietena mea a aflat in urma unui control ca are cervicita. Am si putina usturime si mancarime.
Voi merge urgent la medic dar voiam sa intreb daca stie cineva de pe aici ce poate fi pentru ca sunt tare ingrijorat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ai facut o uretrita bacteriana; ramane de vazut cu ce germene prin examen de secretii uretrale. http://www.i-medic.ro/boli/uretrita

| darrio2007 a răspuns:

Mergeti amandoi la un control.Este cel mai bine.Cu sfaturi de pe TPU nu te vindeci.

| SimonaCristina a răspuns:

Cel mai probabil BTS. Trebuie sa luati tratament amandoi.

| giony54 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic si sa faci analize si mai ales tratament urgent. Genul acesta de infectie este foarte periculos si actioneaza foarte repede si este pericolul sa ajungi la sifilis.

| Botnarevschi_Nicolai_1996 a răspuns:

Probabil vreo infecție ceva.