| AloneInTheDarkness a întrebat:

As vrea sa raspunda mai mult Fetele :Eu si iubita mea suntem certati de aproape o luna si acum ca vine dragobetele as vrea sa ii fac o surpriza sperand ca poate ne vom impaca(ne-am certat din cauza unei colege invidioase ) dar nu stiu ce surpriza sa ii fac ma gandeam sa ii trimit flory (trandafiri) si o inimioara mare dar nu stiu daca i le pot trimite prin posta.Va rog ajutati-ma. Funda mare

12 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Dragobetele e luna viitoare! nu mai sta pana atunci sa te impaci cu ea, e prea tarziubig grin (e pe 24 februarie )

| Ingerash a răspuns:

Hey nu il asculta pe *cbiD...
Daca vrei sa faci gestul asta, fa-l, dar ar fi mai dulce daca i-ai da chiar tu cadoul.Succes.

| misterioaѕa a răspuns:

I le poţi da chiar tu, sigur o va impresiona si te va ierta.
Un gest din inimă este ca o mie de cadouri.

| Lore2good a răspuns:

Eu cred ca daca tot vrei sa te impaci cu ea nu e nevoie de cadouri ca sa o impresionezi:. Daca insisti, poti sa mergi la ea cu un trandafir pentru ca pana la urma gestul conteaza. Faca te iubeste, eu sunt sigura ca ar aprecia si sa mergi cu o papadie care sa i-o daruiesti din suflet si sa stii ce sa ii spui cand faci lucrul astahappy.

| AloneInTheDarkness explică (pentru Lore2good):

Crede-ma ca as da orice sa ii dau o floare fata in fata dra suntem foaret departe unul de altul, dar mcar atat pot sa fac pentru ea dupa tot ce ea a facut pentru mine.Si nu stiu dc colega aceea a vrut sa ne faca sta nu voi intelege vreodata.O iubesc mult si vreau sa ma impac cu ea :X

| Lore2good a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

happySunteti din orase diferite?
Stai linistit ca presupusa colega nu e singura persoana care intervine intre voi si sunt persoana care sunt prea rele si incapabile sa inteleaga ca 2 oameni chiar se iubesc.
Poi daca nu ii poti da o floare fata in fata mai gandeste-te...ce zici de o scrisoare?big grin

| AloneInTheDarkness explică (pentru Lore2good):

Da e o idee buna dar vreau sa ii dau si flory. Vreau sa o fac sa simta ca inca tin la ea, sa o fac sa sara in sus de fericire.Dar nu-s asa bun in a compune scrisori poate ma poti sfatui tu.

| Lore2good a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Ia un trandafir si preseaza-l si il pui in plicul cu scrisoarea daca tot vrei sa ii dai si floribig grin.Cat despre scrisoare, scrie-i povestea voastra de la inceput pana la final...tot ce ai simtit si ce simti in continuare pentru ea.Tot ce te-a facut fericit, ce te-a facut sa zambesti.ce simti cand esti alaturi de ea...Cam asta in principiuhappy

| kirra886 a răspuns:

Cumparai ceva mare de plus, si flori...)bafta!

| andreeei a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa te impaci cu ea in nici intr-un caz nu ii trimite cadouri, si sa-ti explic de ce: Ai auzit de legea compensatiei? Tu ii oferi cadouri pentru ca ea sa se impace cu tine. Tu esti singurul vinovat in cearta voastra? Nu cred!
Daca vrei sa te impaci cu ea nu o cauta, asteapta sa te caute, daca iti vei vedea de viata sunt sigur ca o va face, iar daca nu, iti recomand sa treci peste
Viata merge inainte, si nu are rost sa te opresti la o masina cand sunt mii in parcare daca intelegi unde bathappy

| misterioaѕa a răspuns (pentru andreeei):

De ce să se termine totul aici când se iubesc? Eu cred că ar fi mai bine ca băiatul să facă primul pas, poate este şi timidă ca majoritatea fetelor.

| andreeei a răspuns (pentru misterioaѕa):

Iubirea nu este totul intr-o relatie. Baiatul nu ar trebui sa faca primul pas atata timp cat si ea e raspunzatoare pentru despartire. Si fetele timide nu se cearta pana la despartirehappy