| Tiffanny a întrebat:

Hi! Help me, please! Cand deschid pc`ul imi apare ceva unde trebuie sa scriu numele pc`ului si parola., apoi mai jos imi scrie "ok" "next"[sau cv de genu] si "close". Eu ii dau mereu "ok" si apoi pc`ul se deschide, fara sa scriu parola. Cum fac sa nu`mi mai apara? De ce`mi apare? E virusat pc`ul? Funda! Please, HELP!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Apasa start si run se va deschide o fereastra in acea fereastra scrii comanda asta control userpasswords2 o alta fereastra se va deschide debifeaza casuta unde scrie user must enter a username and password dupa care apesi apply

o alta fereastra mica se va deschide numita automatically log on

acolo scrii ceea ce scriai pana acum cand iti aparea fereastra cu user si password cand deschideai calculatoru daca nu cerea parola nu scrii numik acolo scrii numai la user cuma era scris la tine cand deschideai calculatoru dupa care ok apply ok si restart asta-i tot