| TheRocker16 a întrebat:

Hi. Iubitul meu face pe 22, luna aceasta, 17 ani si nu stiu ce as putea sa ii fac cadou.Ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine. noi nu stim ce fel de persoana este.Stii ce ii place ce nu ii place etc.Dar ca sa zici ca nu te-am ajutat cred ca ar fi bine sa ii iei ceva simbolic. Ai putea sa ii faci la comanda un tricou cu o poza cu voi intr-o inima...e dor o idee. Succes! Funda?

3 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Un medalion dat in doua pe care daca sa il unesti sa scrie Love, o parte sa o iei tu, iar alta el.

| Roar a răspuns:

I-ai un medalion pe care sa scrie ceva cum ar fi "Best Boyfriend" sau ceva de genul. Sau poti sa iei o poza cu voi doi si sa cumperi o rama pentru ea, rama sa fie mai decorata tongue Sau intreaba-l subtil, daca isi doreste ceva in mod special, si daca iti spune, cumpara-il.sau i-ai un tricou cu un mesaj funny.Succes

| Robertta a răspuns:

Un iphone big grin laughing cred ca ar fi foarte incantat. + de asta nu cred ca o sa se mai desparta de tine in urmatoarele 3 luni