| Rockerul23 a întrebat:

Salut,sunt impreuna cu prietena mea de 5 luni si ea va face 18 ani si chiar nu am nici-o idee de cadou.Ma puteti ajuta? Multumesc.

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-5460374 sau imprimi doua tricouri unul pentru tine, unul pentru ea cu un mesaj dragut.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

O tarantula, mie asta mi-a placea sa primesc.Un minunat vitalius wacketi, de 15 ani il astept, si nimeni nu vrea sa mi-l cumpere. sad
Intreab-o ce-si doreste.
De exemplu mie nu-mi place sa primesc flori, jucari din plus sau alte chestii nefolositoare.Insa alte fete agreeaza asta, asa ca parerea utilizatorilor de pe siteul asta e irelevanta.

| lorena15 a răspuns:

Un urs mare!laughing

| EllyClau a răspuns:

Un lantisor inimioara care se imparte in doua si pe fiecare parte sa fie o initiala(ea sa aiba partea cu initiala ta si tu cu a ei ) puppy dog eyes eu asa am facut cu prietenul meubig grin inca ma alinta laughing

| 1WizKhalifa a răspuns:

18 ani e cea mai importanta aniversare. Trebuie sa scoti ceva bani din buzunar. Incearca o bijuterie sau un urs urias cu funda, depinde de buget

| Buburuzoi a răspuns:

Un plus ar fi cel mai potrivit
Aveti doar 5 luni impreuna, conteaza mult. Bafta!

| AndreeaSv a răspuns:

Un ursulet si pui un inel in el. happy

| Exmee a răspuns:

Ar fi frumos niste bijuterii, pantofi, o calatorie de 2 persoane (tu si ea) in vacanta.