| Sevenup a întrebat:

Hi! M-am cam certat cu prietenul meu aseara si astazi nu vrea sa vorbeasca deloc cu mine(nici eu nu l'am salutat). As vrea sa incep o conversatie dar nu stiu ce sa'i zicthinking Un pic de ajutor?

8 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Trimite ceva luii salut sis crii si tu in paranteza mass ca sa creda ca ai trimis la toti asta.

daca vrea sa vorbeasca cu tine o sa te salute macar.

| Alexander21 a răspuns:

Intri pe mess, si zici ``hey baby``smug

| ShakeIt a răspuns:

Nu stiu motivul pentru care v-ati certat dar daca a fost vina ta atunci il poti suna, il rogi sa va intalniti, te uiti fix in ochii lui iti ceri scuze, ii spui ce ai pe suflet ca nu a fost cu intentie etc. Sau ii poti explica chiar si pe mess sau la telefon dar in fata e altceva.
Daca a fost vina lui atunci lasa`l pe el sa faca primul pas chiar daca te framati pana nu mai potihee hee o sa-ti faca asta din nou si din nou. Sau poti simplu sa-i ceri sa ramaneti prieteni pe motiv ca nu are rost sa pierdeti sansa unei frumoase relatii de prietenie chatterbox bla bla. Sper sa te ajute sfaturile mele.
Fundabatting eyelashes>?

| RMihai a răspuns:

Pai tu fiind fata,te poti duce direct la el si sa vorbiti asta asteapta este orgolios baiatu ca toti ceilalti, se va bucura iti spun eu un pupic si ii trece, depinde si pe ce subiect v-ati certat acum

| MBAAA a răspuns:

Ia`l usurel, ceva gen 'buna cf'... daca vezi ca nu`ti raspunde, lasa`l, sau cel mai bine fi tu prima care isi cere scuze si asa poate cine stie, va impacati

| alexutza697595 a răspuns:

Imi pare rau pentru aseara, vreau sa vorbim.
Sau daca esti orgolioasa:p si vrei sa nu ii arati ca suferi prea tare spune-i: Am nevoie sa vorbim chiar daca esti suparat. Daca nu iti zice nimic spune-i tot ce aiu pe suflet. O sa citeasca si o sa raspunda la sfarsit. Chiar daca nu zice nimic pe la inceput.:d Noroc!

| Lina_4442 a răspuns:

In locul tau la-s lasa pe el sa faca primul pas! sa il testezi daca te iubeste, cum reactioneaza in asa situatii, cit de mult rezista fara sa iti scrie si sunt sigura ca intr-un final o sa-ti scrie! ARATA CA ESTI FATA SI AI DEMNITATE! daca ai sa incepi tu discutia atunci el tot timpul o sa astepte acest lucru! el e baiat asa ca el trebuie sa isi bata capul! chiar daca tu esti vinovata! mult succes

| maik_4059 a răspuns:

Spune ca-ti pare rau ca v-ati certat si dai un pup dule