| Andra_4827 a întrebat:

Hi. Sunt cu un baiat de aproape o luna, pe 18 facem o luna. Duminica e cununia civila la varasa. eu ma inteleg cu prietenul lu varasa.si el m a invitatat la "nunta". Nu stiu daca sa merg. Acolo merg multe persoane pe care le cunosc, Oare sa merg? Nu e problema ca nu am cu cine sta pentru ca e prietenul meu si 2 prietene si + altii dar mi e cam rusine. Si inca ceva. Pe 18 cum spuneam, facem o luna. Maicasa si taicaso pleaca pe 17 in irlanda.si el pleaca pe 19. Pe 18 seara m a invitat sa dorm la el, noi eram sa o facem de mai multe ori dar nu am facut o. Stiu ca ma place si ca nu si bate joc de mine pentru ca eu credeam ca suntem impreuna de pe 30. dar el mi a spus ca de pe 18. cand am auzit: Stii ce zi e pe data de 18. eu chiar nu stiam si mi a zic ca facem o luna. si mi a placut ca a tinut minte asta. Oare sa merg sa dorm la el cand facem o luna? poate daca merg nu am sa o fac. poate am sa pot sa ma opresc. App eu de acum fac 16 ani si el face 17. Stiu ca sunt mica dar stiu ce inseamna sa iubesti. Aman2 suntem virgini. si el mi a zis ca o sa o faca cu o fata pe care o iubeste si vreau sa vad daca o facem laughing Va rog sa mi dati un sfat. si cel mai intelegator si mai lung sfat o sa primeasca funda :*:*:* Multumesc.

3 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi te poti duce la el daca zici ca te iubeste si hai sa fim seriosi nu mai programati faza cu sexu FACI SEX CAND ITI VINE SI CAND SIMTI CA ACEA PERSOANA MERITA CA DACA PROGRAMATI MAI FACETI CAND AVETI 89 DE ANI happy sexai sa faci cand ai sa fi pregatita si sa simti dragostea potrivita. ca dezvirginarea e un moment ff important in viata crede-ma trebuie sa iese perfect ca il ti minte mereu te salut bft

| degette_1911 a răspuns:

Daca tine la tine cand se intoarte de unde draq pleaca,tot cu tine va fi,mai amagestel cel putin un an zic eu, daca nu cat este el plecat poti sa ma cauti, am glumit cu cautatul restul nu.

| alexamarya a răspuns:

Pai draga mea nu face ceva ce poate mai tarziu o sa regreti mai asteapta un timp lucrul asta vine de la sine nu trebuie programatwinkingparea mea e ca intr-o luna nu ajungi sa iubesti atat cat sa faci pasul asta.dar e decizia ta eu mi-am dat cu parerea