| nonameXD121314 a întrebat:

Hi TPU am nevoie de niste sfaturi...

de 3 zile tot incerc sa intru in vorba cu o fata (vreau sa o cunosc......imi cam place) da ea nu imi raspunde la mesaje pe fb cand incerc sa vb cu ea

ce as putea face? cum as putea sa o fac sa vorveasca?

16 răspunsuri:
| ApaMineralaPlata a răspuns:

Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine nu o forta pentru ca o sa te creada un disperat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga ceva de genul :
d`alelelele sunt barosan
Mare barosan
Sunt number one
d`alelelele baiat baiat
Dar ce baiat..adevarat.
Ai sa vezi rezultat, daca si pe fb tot barsoan esti numai rezultate pozitive o sa aiwinking

| 7639781254 a răspuns:

Poate e din cauza ca esti "barosan"...laughing

| nonameXD121314 explică (pentru 7639781254):

....pe fb is ALEX BARTA

| 7639781254 a răspuns (pentru nonameXD121314):

Aha...nu stiu care e problema. Poate e timida.

| Aimèeeee a răspuns:

Numai pe facebook vorbiti?

| nonameXD121314 explică (pentru Aimèeeee):

Faza e ca nu am fost fata in fata cu ea.i-am trimis cerere de pr pe fb...(si eu as vrea sa vb cu ea fata in fata)...si acum nu pot direct sa o chem afara numai asa..ca nah as arata ca un obsedat

| nonameXD121314 explică (pentru Aimèeeee):

Faza e ca.i-am trimis cerere de pr pe fb...(si eu as vrea sa vb cu ea fata in fata)...si acum nu pot direct sa o chem afara numai asa..ca nah as arata ca un obsedat

| Aimèeeee a răspuns (pentru nonameXD121314):

Spune-i in felul urmator :
Nu vreau sa par obsedat, dar as vrea sa iesim la un suc. Esti foarte draguta bla bla laughing iti vin tie inspiratiile, fetele se lasa mai greu :*

| nonameXD121314 explică (pentru Aimèeeee):

Incerc acum ca e online happy

| nonameXD121314 explică (pentru Aimèeeee):

Of...tot nu raspunde...

| teo2345 a răspuns:

In calitate de fata, iti spun sa faci asa: cand e onn sa-i spui :buna! daca nu raspunde inseamna ca ori ai luat-o prea brusc de la inceput si acum nu mai vrea sa raspunda absolut de loc, ori are prieten. Eu te cunosc nici pe tine, nici pe ea si nu stiu ce fel de persoane sunteti. In localitatea mea, sunt mai multi baieti "care se cred "regi" dar de fapt sunt niste repetenti si vagabonti care intra in discutii aproape cu toate fetele dar normal, ca nu le raspunde nimeni la ce fraieri sunt. Scz ca-ti zic dar poate ea crede ca esti un vagabont sau ceva de genu'.

| nonameXD121314 explică (pentru teo2345):

Pai nust....prima data cand am vazut-o on i-am spus doar atat : hi cum mai esti? ( astea is primele cuvinte care le-am spus) si a fost toata ziua on si nu mi-a spus nimic o salut in fiecare zi si.....nimic

| teo2345 a răspuns (pentru nonameXD121314):

Pai nu stiu de ce nu raspunde, poate are iubit, si iubitul e are parola si nu vb cu nimeni sa nu vada el? nu stiu ec sa mai zic ...succes cu fata!

| ramyramonalove a răspuns:

Incearca sa te intalnessti cu ea..sa ii spui ca iti place de ea, sa fiti fata in fata, nu pe retele de socializare!winking

| nonameXD121314 explică (pentru ramyramonalove):

Nu pot sa fac sa ma intanesc cu ea daca nu-mi raspunde