| Eumicutzza024 a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o problema sa zicem...Imi place mult de un baiat. Iese pe la noi pe la bloc. E mai mare ca mine, deci nu ma vorbit deloc cu el. Am inceput sa vorbim pe facebook, apoi pe mess. Imi tot trimitea emoticoane de gen : :*, :X, etc si inimioare. M-am indragostit de el prin felul sau de a fi, si cred ca ma place. Deci cum sa aflu ca ma place, fiind ca sa-l intreb direct imi e teama si nu vreau ca prietenii mei sa afle pentru ca ar face baza. Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| adrianavaly a răspuns:

Hey prietena, de ce iti e teama sa il intrebi direct? si totusi ai putea sa il iei pe ocolite...intreaba-l daca are iubita, cere-i nr de tel, da-i intalnire, ca in ziua de astazi si fetele pot face primul pas.
Sper sa iti fost de folos...pup.

1 răspuns:
| marinuralila a răspuns:

Pregateste ceva romantic intr-o seara (lui ii zici sa vina sa...inventezitu ceva).si cand veti vorbi cand el nu e atent te apropii incet de el cind esti exact langa el si el intoarce capul daca te va saruta inseamna ca te iubeste