| Eumicutzza24 a întrebat:

Deci vorbesc cu un baiat pe mess si facebook de ceva timp. Si m-a cucerit prin felullui de a fi. Sta pe la mine pe la bloc si il vad destul de des. Prin urmare mie imi place de el si ia pus o porecla draguta : dracusor pentru ca asa mi-a facut impresia ac e si mai mereu ii spun asa, in orice caz imi trimite emoticoane cu :X :* etc si inimioare si nu stiu ce inseamna. cREDETI CA MA PLACE? dAR CUM POT SA AFLU?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună Eumicutzza.

Cum poţi afla? Pur şi simplu îl întrebi faţă în faţă, când il vezi pe afară : " Îţi place de mine? Simţi ce pentru mine? ", dar asta ar trebui să facă el, băiatul trebuie să facă primul pas.dar dacă tot nu vezi că face pasul, îl faci tu big grin. Da, eu cred că te place, simte ceva pentru tine din moment ce te înţelegi foarte bine cu el şi îţi transmite emoticoane " love struck :* ".

Dacă mai ai nevoie de ceva, dă-mi add : d3l3t3r98

| Eumicutzza24 explică (pentru BLeur):

Merci mult dar imi este foarte foarte teama pentru a-l intreba in fata nu ma vorbit cu el fata in fata cand il vad inima imi bate foarte foarte tare inimioara si daca as vorbi cu el cred ca mas balbai toata

| BLeur a răspuns (pentru Eumicutzza24):

Dă-mi add să vorbim mai mult pe mess happy