| SzL a întrebat:

HI TPU! in 3 zile fac 14 ani... am o fata care acum 2-3 ani eram prieteni destul de buni adica ne sunam si vorbeam cam in fiecare zi o ora-2 pe mess si credeam ca ma place, insa la scoala nu ma baga in seama... Apoi i-am spus.Ea vorbea cu un coleg care in momentul de fata e prietenul meu cel mai bun.am aflat de la acesta si inca cativa prieteni ca ma injura si cas gras etc.E adevarat am o greutate cu 5-6 kg peste medie.Acum 1 luna am inceput iar sa vb cu ea 2-3 ore dimineata pe skype si seara 1-2 ore pe mess.Am fost singurul care vorbea cu ea la vremea aceea pana cand am auzit ca injura si spune chestii ff urate despre fiecare din clasa.Toti din clasa am inceput sa o strigam mereu,, vaco",, proasto" tarfo si etc
eu am inceput sa o injur cand se amuza pe terenul de sport de mine injurandu-ma si am hotarat sa o rasplatim cu aceeasi moneda
Iar la biologie cand am facut vaca... ne amuzam toti... precizez ca eu cu ink un coleg am fost sufletul ptrecerii.Acest coleg a fost cu ea si mi-a spus ca ma injura cand era cu el.
OARE FAC BINE CEEA CE FAC?

Răspuns Câştigător

La multi anihappy
Deci poti sa ii spui verde in fata
Daca sunt gras sau cum te mai face ea inseamna ca sunt
Nu faci bine sai rasplatesti cu aceeasi moneda deoarece ii dai apa la moara si ea va continuahappy

| SzL explică (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Am facut asta... si sa calmat pentru 1 zi

4 răspunsuri:
| AlexandruManase a răspuns:

Ii spui si tu frumos :

"Daca am niste defecte nu inseamna ca poti rade de mine. Intai uita-te in oglinda"

| dianamik22 a răspuns:

Parerea mea este ca nu e prea bine ce faci, stii proverbul ala "ce tie nu iti place altuia nu ii face "... sa il spui si ei, poate ca nu il stielaughing

| georgianab97 a răspuns:

Nu faci bine ca o faci in toate felurile pur si simplu nu o baga in seama.