| Claudiu709 a întrebat:

Salut.De la o vreme am inceput sa injur urat.
Ce trebuie sa fac ca sa ma opresc definitiv din a injura?

5 răspunsuri:
| aragon18 a răspuns:

Ia-ti un elastic si pune-l pe mana...de fiecare data cand injuri trage de el.O sa te opresti curandbig grin

| WhyNotBaby a răspuns:

Pur si simplu cand iti vine sa inujuri sa te gandesti la altceva sau cand te enervezi sa numeri de la 1-10! La mine functioneaza! Succes!

| Claudiu709 explică (pentru WhyNotBaby):

Dar pur si simplu scot cuvintele pe gura fara sa gandesc ce spun.Cred ca mi-a intrat in reflex.Dar cand unii ma provoaca sa injur ce fac?

| WhyNotBaby a răspuns (pentru Claudiu709):

Adica vrei sa spui ca te provoaa sa injuri? Poi sunt multe posibilitati.Depinde si de tine daca vrei.Pur si simplu nu-i bagi in seama sau numeri in gand de la 1-10 cum am mai zis sauuu te gandesti la cu totul altceva!

| roxydrik a răspuns:

Iti pui un elastic la mana si de cate ori iti vine sa vorbesti urat tragi de el. happy
PS: Funda?